Adana da Kahvaltı

Adana Fabrika müdürümüz Deniz ÖZAY ın organize ettiği kahvaltıya, Adana çalışanlarınız, aileleri ile birlikte iştirak etti.
Hoş sohbetlerin edildiği çocukların oynayıp eğlendiği keyifli dakikaların yaşandığı organizasyon, mesai arkadaşlarımız için de iş stresinden sıyrıldıkları bir ortam oldu.
Deniz bey e gerçekleştirdiği organizasyondan dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

Foteg 2010 un ardından

Katılımcısı olduğumuz FOTEG 2010 fuarı geçtiğimiz ay gerçekleştirildi.
Fuarda standımızı ziyaret eden tüm dostlarımıza ve meslektaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
 

Proje Haberi: Cezayir Başkent - Caroubier Park

Cezayir Başkent - Caroubier Park

Cezayir Başkent de inşaatı devam eden Caroubier Park ve Bakım Atölyesi;  Yapı Merkezi-Infrarail SpA Konsorsiyumu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kingspan İzopoli panelleri kullanılan proje tamamlandığında Cezayir Başkenti’nin İsviçre’den satın alınan 64 adet yeni banliyö tren seti için yeni bir park ve bakım atölyesi olacaktır.

Projenin cephe kaplamalarında 20.000 m2 Megalanbri  (KS 103 MSF) kullanılmaktadır. Projenin çatı kaplaması ise toplamda 19000 m2'yi bulan Ekopanel (KS 100 ERW) ile yapılmaktadır.

Projeye ait diğer fotoğraflara sitemizin referanslar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Cezayir Caroubier Park ve Tren Bakım Atölyesi

Cezayir Başkent - Cezayir Caroubier Park ve Tren Bakım Atölyesi

Cezayir Başkent de inşaatı devam eden Caroubier Park ve Bakım Atölyesi;  Yapı Merkezi-Infrarail SpA konsorsiyumu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kingspan İzopoli panelleri kullanılan proje tamamlandığında Cezayir başkentin İsviçre’den satın alınan 64 adet yeni banliyö tren seti için yeni bir park ve bakım atölyesi olacaktır.

Projenin cephe kaplamalarında 20.000 m2 Megalanbri  (KS 103 MSF) kullanılmaktadır. Projenin çatı kaplaması ise toplamda 19000 m2 yi bulan Ekopanel (KS 100 ERW) ile yapılmaktadır.

Projeye ait diğer fotoğraflara sitemizin referanslar sayfasından ulaşabilirsiniz.